ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

FALSE
GRID_STYLE

ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

22 Σεπτεμβρίου σέντρα για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής (ολόκληρο το πρόγραμμα των ομάδων της Αργολίδας)

Δείτε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της σεζόν 2019-20 στον 7ο όμιλο της Γ΄Εθνικής, στον οποίο μετέχουν οι ομάδες της Αργολίδας Παναργεια...

Δείτε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της σεζόν 2019-20 στον 7ο όμιλο της Γ΄Εθνικής, στον οποίο μετέχουν οι ομάδες της Αργολίδας Παναργειακός, Ναύπλιο 2017, Ένωση Ερμιονίδας, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε στην ΕΠΟ.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ τα μπαράζ ανόδου θα ξεκινήσουν μετά τις 29 Μαρτίου. Το πρωτάθλημα θα διακοπεί για δυο εβδομάδες στην διάρκεια των Χριστουγέννων.

1η-14η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΟ Τσιλιβή
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός
Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών
Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

2η-15η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η-16η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η-17η αγωνιστικη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η-18η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Ναύπλιο 2017
Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η-19η αγωνιστική
Ένωση Ερμιονίδας – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

7η-20η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέϊκων
ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

8η-21η αγωνιστική
Πανηλειακός – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός
Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας

9η-22η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων

10η-23η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Πανγυθεατικός – Παναργειακός
Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή
Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η-24η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βαρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η-25η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η-26η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – ΑΟ Τσιλιβή
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδας